Kurumsal
Kurumsal

Teknolojiye, kaliteye, çalışanlarına, çevreye ve geleceğe yatırımı ilke edinmiş GENTAŞ ŞİRKETLER GRUBU geçtiğimiz kısa zaman içersinde yenilikleriyle ve kalitesiyle öne çıkan bir dünya markası konumuna gelmiştir. GENTAŞ ŞİRKETLER GRUBU, Laminatın kalıplarından sıyrılıp çok daha geniş alanlarda, insana ve çevreye daha faydalı halde kullanılması doğrultusunda dünyaya sunduğu markalar, profesyonel satış ağı ve tecrübeli kadrosu sayesinde dünyanın 45 ülkesinde tercih edilme başarısını göstermiştir.

Orman ürünleri sektöründe yıllar boyu edindiği ve kanıtladığı bilgi ve deneyimini kaliteye dönüştürmeyi hedef alan vizyonu ile de Türkiye için vazgeçilmez lider bir marka konumundadır.

Türkiye ekonomisi ve istihdamına yaptığı önemli katkılarla sektörde lider konumuna bulunan GENTAŞ ŞİRKETLER GRUBU, uluslararası kalite standartlarının en önemli göstergelerinden olan ISO 9001–2008 Kalite Belgesi’ne sahip olmakla ülke ekonomisinin gururu olmuştur. Bünyesinde yer alan şirketlerin ürettikleri ürünleri, kalitelerinin yüksekliğini uluslararası kuruluşlarca da tescil ettirerek üretim ve ürün kalitesini bir kez daha ispatlamış, Türkiye de lider marka olma sorumluluğunu yerine getirmiştir.

GENTAŞ LAMİNAT, üretimini yeni HPL, CPL ve EMPRENYE tesislerinin devreye girmesiyle birlikte 50,000 m2 lik kapalı alanda sürdürmektedir. Yapılan geniş çaplı yatırımlar sonucu GENTAŞ LAMİNAT, yıllık 25.500.000 m2 lik laminat üretim kapasitesiyle dünyanın sayılı firmaları arasındaki yerini korumaktadır.

Teknolojileri ve dünyada her anlamda gelişmeleri yakından takip etmesi sonucu çok yüksek verimle çalışan AR-GE birimi, inşaat sektöründe yeni bir akım olacak modern, teknolojik, pratik ve estetik “G-Ext®” i uzun yıllar süren çalışmalar sonucu geliştirmiştir.     G-Ext® dış cephe panellerin yüzeyi dünyada sadece sayılı firmalar tarafından uygulanabilen (EBC) sistemiyle üretilmektedir. Bu özel yüzeyi sayesinde hava şartlarına ve direkt güneş ışığına karşı ekstra dayanıklılık gösterir. Bu teknoloji sayesinde U.V. dayanıklılığı ve renk stabilizasyonu, eş değer ürünlerden her zaman bir adım öndedir. Yapı ve her türlü cephe uygulamaları için yeni nesil bir ürün olan          G-Ext® , GENTAŞ ‘ın kalite anlamında en üst seviyede ürettiği markalarından biri olmuştur. Sertifikasyon konusunda dünyanın akredite olmuş en önemli ve güvenilir firmalarıyla çalışan GENTAŞ ŞİRKETLER GRUBU, G-Ext® markası için almış olduğu çeşitli sertifikalarının yanında, en üst kalite noktası olan EN-438-7 kalite standartlarına ve Avrupa normlarına uygunluk belgesi “CE” işaretine sahip üretim yapan ülkemizde tek firmadır ve dünyada ise sayılı firmalar arasında yerini almıştır.

 
AppStore GooglePlay facebook twitter LinkedIn Instagram